juuni 16, 2021

Details:

Name Haridus- ja Noorteamet

Schedule

Date:

Kutse noortevaldkonna konverentsile

 

Kutse 

 

Haridus- ja Noorteametil ehk Harnol on rõõm kutsuda noortevaldkonna kogukonna liikmeid veebiosalema konverentsil „Seesama, aga erinev: Arvestades kriisikogemusi, kuidas nüüd noortevaldkonnas jätkame?“.
 

Harnol on koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga riigi tasandil võtmeroll selles, et sünniksid parimad tulevikulahendused noorte heaolu ja noorsootöö professiooni, noortevaldkonna erialakogukonna toetamiseks. Viimase aasta jooksul on see kaasa toonud järjepideva kriisitoe valdkonna väga erinevatele osapooltele, pöörates samal ajal tähelepanu uutele arengutele ja õppetundidele, et rakendada kriisikogemuste refleksioonist olulisim valdkonna tulevikuperspektiivide suunamiseks.

 

Kriisist väljumise strateegiate edukal rakendamisel on kaalukas roll valdkonna erinevatel osapooltel. Konverents loob võimaluse selleks ühiselt paremini ette valmistada. Konverentsile on oodatud Eesti noorsootöötajad ja teised noortevaldkonna praktikud, noortevaldkonna asutuste juhid, esindus- ja katusorganisatsioonide esindajad. Konverentsi teemakäsitluste rikastamiseks kaasame ka rahvusvahelist kogemust.

 

Nüüd, mil meil on umbes aastajagu kogemust elust kroonviirusest tingitud „uues reaalsuses“:

  • Kuidas meil noortevaldkonnas päriselt läheb?
  • Mis on jätkuvalt samamoodi ja mis on muutunud?
  • Miks ja kuidas on need muutused võimalikuks saanud ja kuidas võiksid need olla tähenduslikud tulevikulahenduste jaoks?
  • Mida teame ja teeme nüüd teisiti ja paremini?

Need küsimused on väga aktuaalsed ka aastateks 2021-2035 kavandatud valdkonna arengukava rakendamise perspektiivides ja fookuses 16. juunil toimuval noortevaldkonna hübriidkonverentsil “Seesama, aga erinev:  Arvestades kriisikogemusi, kuidas nüüd noortevaldkonnas jätkame?”

Konverentsil virtuaalseks osalemiseks on vajalik eelregistreerimine hiljemalt 11. juuniks. Kuna osalejate arv on piiratud, vaata konverentsi ajakava ning kindlusta enda osalus juba täna!

Haridus- ja Noorteamet

Info: martti.martinson@harno.ee 

Registreerumine ja Ajakava!