05.02. 2021 toimus Luunja jõesadamas Tartumaa noorsootöö tänusündmus, mida korraldasid MTÜ Tartumaa Noorsootöötajate Ühendus ning Luunja Kultuuri-ja Vabaajakeskus. Pidulikul vastuvõtul anti üle 13-le maakonna noortekeskusele tervist edendava noortekeskuse märgis.. TENK noortekeskuste võrgustiku loomine on pilootprogramm, mis on ainulaadne kogu maailmas.

Noorsootöötajaid tervitas Luunja vallavolikogu haridus-ja noorsootöökomisjoni esimees Indrek Kärner ning noorsootöö sisust ja selle arengutest Tartumaal kõneles ühenduse juhatuse liige, Luunja Kultuuri-ja Vabaajakeskuse direktor Kadi Kalmus.  Üles astusid Luunja kitarriringi õpilane Jaan Joakim Sööt ning Silver Ulvik ja sõbrad, kes tegid meeleoluka ja vaatemängulise show. Kapteni Keldri kokk Alexander Matthias Saage tutvustas ilmastikule sobivat menüüd ja meenutas enda osalemist Luunja noorsootöös. Õhtujuht Urmas Lass hoidis sündmust koos ning pärast tordi söömist sai iga külaline kaasa kodutee kingituse, mille pani välja Luunja valla tuntum ettevõte Grüüne Fee.

Tartumaa Noorsootöötajate Ühenduse projekt „Tartumaa noorsootöövõrgustiku arendamine ja võimestamine“ on rahastatud Leaderi ja Tartumaa Omavalitsuste Liidu toel. Täname südamest kõiki, kes ekstreemsetes tingimustes toimuvat sündmust külastasid ja selle korraldusse panustasid.

Pilte on võimalik vaadata SIIT!

Kadi Kalmus

Luunja Kultuuri-ja Vabaajakeskuse direktor

MTÜ Tartumaa Noorsootöötajate Ühenduse juhatuse liige