On juba armsaks tavaks saanud, et Tartumaa noorsootöötajad ja noortevaldkonna koostööpartnerid saavad enne aasta lõppu veidi pidulikumas vormis kokku.

Sel aastal kohtusime 7. detsembri hilisel pärastlõunal ajarännakuks 1930ndatesse, hubases pidurüüsse ehitud Tabivere rahvamajas.

Külalisi tuli tervitama ja hea sõnaga innustama Tartu valla vallavanem ja Tartumaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Jarno Laur. „Tartumaa on üks nooruslikumaid maakondi Eestis, mistap on noorsootöötajate roll ka siin oluline, et noored oleksid tegevustes, suhtleksid aktiivselt ja tegeleksid õpingute või tööga. Kiidan siinjuures Tartumaa Noorsootöötajate Ühendust, kes on võtnud enda peale ka noorsootöötajatele suunatud ürituste korraldamise ja hoolitseb, et nad pingelise tööga läbi ei põleks.“

FOTO: Helis Künnap

Image 1 of 1

 
Tänusündmus on üks osa MTÜ Tartumaa Noorsootöötajate Ühenduse poolt ellu viidavast projektist „Tartumaa tervist edendavate noortekeskuste koostöövõrgustiku arendamine ja võimestamine“ ning selle eesmärgiks on esile tõsta noorsootöösse panustanud ning Tartumaa Arendusseltsi piirkonna noortevaldkonda edendanud inimesi ja organisatsioone. Tartumaa noorsootöö traditsioone jätkates on oluline hoida koos ja arendada palju aastaid väga hästi toiminud maakondlikku noorsootöö võrgustikku ning tunda koostööst tuge ja õlg-õla tunnet.
 
Tartumaa Noorsootöötajate Ühendus on alates 2018. aastast maakondlikku tänusündmust korraldades silmas pidanud seda, et peamine on luua ühtsustunnet ja nautida koos oldud hetki, mitte kedagi eriliselt esile tõsta. Tänusündmus on kingituseks kõikidele noorsootöötajatele ja nende koostööpartneritele – tänu valdkonda panustamise eest oma pisikeses kogukonnas, maakonnaüleselt, noortevaldkonnas laiemalt.
 
Täname sündmuse õnnestumise eest Tabivere rahvamaja ja tänusündmuse korraldajat Laeva noortekeskuse juhatajat Karmen Kukke.
 

Fotograaf: Helis Künnap